GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

24.07.2026 22:45:01
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6174.786175.690.34%
GUMUSGümüş Gram88.6288.711.20%
Ons AltınOns Altın000.20%
Has AltınHas Altın6143.916144.810.34%
CEYREKALTINÇeyrek Altın9879.4810107.630.68%
YARIMALTINYarım Altın19697.2120215.260.68%
TAMALTINTam Altın39517.9140306.890.68%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını40970.0041587.000.34%
ATAALTINAta Altın40752.8441790.580.68%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3519.563523.760.68%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4507.514512.890.68%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik5631.305638.020.68%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın98794.77100396.300.68%
BESLIALTINBeşli Altın200059.41204007.250.68%
GREMSEALTINGremse Altın98794.77101076.320.68%
RESATALTINReşat Altın40752.8441790.580.68%
HAMITALTINHamit Altın40752.8441790.580.68%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

hyundai-otonom-surus
OTOMOBİL

Hyundai otonom sürüş için takvim verdi: İlk hedef 2028

unnamed
TEKNOLOJİ

Otomobil servise gitmeden arızası belli olacak

1789325084_T__rk_Motor_Sporlar__nda_Tarihi_Zafer__Castrol_Ford_Team_T__rkiye_Pilotu_Ali_T__rkkan_D__nya___ampiyonu___2_
MOTOR SPORLARI

Ali Türkkan dünya şampiyonu: Türk rallisinde bir ilk

adcf65fbb88bb22d5779634aa5125887
ELEKTRİKLİ

Suudi Arabistan’ın ilk yerli otomobilleri 21 Eylül’de sahneye çıkıyor

formula1-ispanya-gp-2026-02
MOTOR SPORLARI

Hamilton’ın 2026 serisi Madrid’de sona erdi

1789131133_Tamamen_Elektrikli_MINI_Countryman__Yenilenen_Tasar__m_Paketiyle_MINI_Online_Store___da__2_
ELEKTRİKLİ

Elektrikli MINI Countryman’ın menzili 501 kilometreye çıktı

1789137417_Skoda_Superb_Combi__2023_
OTOMOBİL

Üretilen her iki Superb sedandan biri Türkiye’ye geliyor

screenshot-1789258528463
OTOMOTİV

Volvo, Lynk & Co’nun Avrupa operasyonunu devralıyor

e7bd90bd-a376-5885-9149-67fd66a50000
OTOMOTİV

Chery’den Avrupa için yeni Tiggo atağı

citroen-berlngo-first-ext2-1110x577
OTOMOTİV

Citroën Berlingo’nun yeni versiyonu geliyor